Kvalitný produkt napríklad vo forme okna od firmy Slovaktual je len polovica úspešnej práce. Rovnako dôležeté je správne navrhnutie (zameranie, návrh samotnej konštrukcie, navrhnutie napojenia na stavebný otvor), namontovanie výrobku a poskytnutie záručného a pozáručného servisu.

Poradenstvo:

Radi Vám pomôžeme pri výbere, alebo každej inej otázke týkajúcej sa okien, dverí, alebo tienenia. Každý, kto sa s Vami bude u nás rozprávať má aj praktické skúsenosti z terénu.  

Zameranie:

Správne zameranie je polovica úspechu pri dodávke okien. Preto pri zameriavní nenechávame nič na náhodu a riadieme sa heslom „dvakrát meraj a raz rež“. Za namerané rozmery berieme plnú zodpovednosť a v prípade chyby pri meraní vyrobíme nové okno so správnym rozmerom. 

Návrh:

Po zameraní novostavieb štandardne vypracujeme výkresy k zameraným konštrukciám s napojením na špaletu (pri jednoduchších stavbách často postačujú principiálne rezy). V prípade potreby detaily konzultujeme s projektantom prípadne so stavbou. Ak je to potrebné detaily vypracujeme aj pri výmene okien v bytových domoch. 

Montáž:

Montážne partie pracujúce pre nás majú minimálne dvadsať ročné skúsenosti s montážou okien. Chodia praviedľne na školenia do Slovaktualu a majú osvedšenie o absolvovaní týchto školení. Komplikovanejšie hliníkové konštrukcie nám montuje partia, ktorá sa na montáž Al konštrukcií špecializuje a má skúsenosti s montážou presklených stien, fasád a zimných záhrad. 

Manipulácia s nadrozmernými sklami:

V posledných rokoch rastie záujem o veľké zasklené elementy, kde váha skla bežne presahuje 200kg. S montážou takýchto elementov máme bohaté skúsenosti a sme na ňu pripravený. V roku 2015 sme kúpili manuálne obsluhovaný vozík s pneumatickými prísavkami s nosnosťou do 400kg a v roku 2016 sme kúpili pneumatickú prísavku s nosnosťou do 800kg. 

Servis:

Súčasťou našej práce je samozrejme aj starostlivosť o okná ktoré sme montovali. Servis robíme na okná v záruke aj po nej. Často servisujeme okná, ktoré sme montovali pred 20 - 30 rokmi.
© 2024 Pholy s.r.o., Cyprichova 6, 831 53 Bratislava, e-mail: pholy@pholy.sk, tel.: +421244259485